Головна / Зварювальні роботи / Зварювання трубопроводів холодної води

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ХОЛОДНОЇ ВОДИ

Більшість комунікацій для водопровідних труб складаються з металу і пластика. Частина металевих комунікацій втрачають свою міцність згодом. Починається теча, яка може перерости в повноцінний розрив магістралі. Тиск в системі значний, тому діяти потрібно оперативно для нормалізації роботи системи. Зварювання трубопроводів холодної води дозволяє:

Зварювання стояка холодної води залежить від типу конструкції. Зварювальний апарат підійде для металу, а спеціальні паяльники – для поліпропіленових труб. Вони найчастіше застосовуються в новобудовах. Їх монтаж або заміна максимально оперативні.

Потрібно лише перекрити запірні клапани, щоб спаяти дві ділянки і отримати міцне з’єднання. Ремонт проводиться тим же методом. Для металевих конструкцій водопостачання належить використовувати спеціальний автомат. Він дозволить зварювати окремі частини і ущільнювати кріплення. Це найбільш надійний метод.

  • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ХОЛОДНОЇ ВОДИ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Послуги зі зварювання труби холодної води в Києві

Наша компанія надає послуги зварників по Києву і всій області. Ми виконуємо заміну, ремонт, відновлення і перераспайку всіх магістралей. У нас є все необхідне зварювальне обладнання, щоб забезпечити встановлення всіх трубних вузлів. На таку послугу як зварювання труб холодної води ціни демократичні.

Для калькуляції вартості послуг ми виїжджаємо на об’єкт і аналізуємо об’єм робіт. Далі складається кошторис і фінальний прайс. Гарантуємо мінімальні шви і оперативну роботу, так як це дозволить уникнути значних збоїв і допоможе відновити подачу рідини.

Зварювання труби холодної води не обходиться без тестування фінальної конструкції на міцність – ключовий етап, який важливий для замовника. Ми гарантуємо вам першокласну якість робіт, оскільки всі наші співробітники володіють колосальним досвідом і технічними навичками для реалізації проектів будь-якої складності.

Як замовити наші послуги

Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на сайті. Ми швидко передзвонимо вам і обговоримо формат надання послуг. Виїжджаючи на об’єкт, підбирається необхідне обладнання для швидкої роботи. Компанія цінує ваш і свій час, тому все зварні конструкції будуть зістиковано максимально швидко, надійно і в необхідній для замовника формі.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів холодної води” прямо зараз!

Замовити послугу