Головна / Зварювальні роботи / Зварювання трубопроводів гарячої води

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Водопостачання передбачає наявність міцного трубопроводу, стійкого до впливу температур. Кип’яток може деформувати тонкі стінки, тому зварники використовують якісні флюси, матеріали і захисні гази. Раніше водопровідний канал монтувався виключно з металевих труб, але зараз більш популярний поліпропіленовий аналог. Він має ряд переваг:

Зварювання стояка гарячої води – головний момент при монтажі в квартирі або приватному будинку. Даний сантехнічний елемент забезпечує натиск рідини і витримує значний тиск. Його монтаж повинен проводитися з дотриманням технічних норм. При правильному з’єднанні стик труб ледь видно, а міцність конструкції висока. Це те, що необхідно для надійної конструкції.

  • ЗВАРЮВАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Послуги зі зварювання труби гарячої води

Наша компанія може провести ремонт або повну заміну водопровідних конструкцій по Києву і всій області. У нас є кілька типів зварювальних апаратів. Зварювальники готові зафіксувати і прокласти будь-які конструкції, здатні витримати значний тиск рідини.

Зварювання труби гарячої води в приміщенні часто робиться з поліпропілену. У наших працівників є спеціалізовані паяльні апарати під будь-який діаметр. Ми можемо прокласти трубні магістралі відповідно до ваших креслень. Встановлення передбачає всі необхідні перехідники, фітинги та трійники для правильної розводки.

Оперативне зварювання трубопроводів гарячої води

Щоб скористатися послугами наших фахівців, вам достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. Далі ми домовимося про етапи роботи і тип матеріалу, який необхідно зварювати. Наша команда виїжджає на об’єкт з необхідним зварювальним устаткуванням.

Коли передбачається зварювання труб гарячої води, ціна на послугу залежить від обсягу роботи і протяжності магістралей. З огляду на кількість з’єднань, компанія розрахує загальну вартість і надамо прайс. Також ми можемо дати слушні поради з надійного прокладення трубних мереж.

Наші фахівці зроблять всю роботу оперативно і запаяють всі стики, що дозволить підтримувати стабільний тиск і виключити ризик проривів. В результаті ваш будинок або квартира будуть підключені до загальної магістралі.

Замовте послугу “Зварювання трубопроводів гарячої води” прямо зараз!

Замовити послугу