Головна / Зварювальні роботи / Зварювання пожежного трубопроводу

ЗВАРЮВАННЯ ПОЖЕЖНОГО ТРУБОПРОВОДУ

Згідно з нормами пожежної безпеки, деякі будівлі комплектуються спеціальними трубопроводами. Вони дозволяють організувати подачу води для гасіння можливих займань. Для цього в приміщеннях монтують внутрішній стояк, що дозволяє подати значний напір рідини для боротьби з відкритим вогнем. Зварювання труб пожежного водопроводу передбачає монтаж сталевої підстави і цілого комплексу трубних магістралей. Це актуально для:

Подібний трубопровід здатний перекачувати значну кількість рідини, оскільки відповідає за безпеку в разі екстреного гасіння пожежі. Монтаж, своєчасний ремонт обладнання і підтримку цілісності трубопроводу гарантує його працездатність в подальшому.

  • ЗВАРЮВАННЯ ПОЖЕЖНОГО ТРУБОПРОВОДУ

    від 900/ грн

    Замовити послугу

Зварювання труби для систем пожежогасіння

Встановлення подібних конструкцій вимагає часу і знання всіх нюансів. Необхідно правильно зробити всі з’єднання, дотримуватися технології. Всю систему потрібно зварювати по частинах і дотримати всі нюанси будівлі, щоб пожежні могли підключатися до водопровідного стояка в разі потреби.

Зварювання протипожежного водопостачання дозволяє змонтувати окремі металеві секції з мінімальними швами. Головне вибрати зварювальний апарат необхідної потужності. З огляду на підвищені вимоги до умінь зварника, слід довірити роботу фахівцям.

Наша компанія надає подібні послуги по Києву та Київській області. Ми можемо оперативно змонтувати, полагодити або перерозподілити трубні магістралі для забезпечення максимальної безпеки будівлі. Загальна вартість вас приємно порадує. Зварювання труб пожежного водопроводу, ціна на послугу одна з найбільш вигідних по місту, проходить в кілька етапів.

Для початку вам необхідно зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Далі ми розрахуємо для вас вартість і обговоримо прайс на комплектуючі. Як тільки клієнт затвердить план робіт, фахівці компанії відразу ж виїжджають на об’єкт.

Перший етап – це огляд старої системи. Ми аналізуємо технічний стан трубопроводів. Якщо він задовільний, проводиться профілактика або частковий ремонт. Дуже старі комунікації краще замінити. Наша бригада може оперативно зробити їх заміну із застосуванням сучасного обладнання.

Замовте послугу “Зварювання пожежного трубопроводу” прямо зараз!

Замовити послугу